antonínovo pekařství

Laubova 4, Praha 3,  http://www.antoninovopekarstvi.cz/

Toto vcelku nedávno otevřené pekařství nás zprvu moc nenadchlo. Jednak se nám "zadařilo" koupit nedopečený chléb a také jsem byli nemile překvapeni cenami. Když jsem však minulou neděli zatoužila po krásně čerstvém, voňavém a nejlépe ještě teplém pečivu k snídani, rozhodla  se popátrat, kde se mi něčeho takového dostane. Skoro už s hrůzou, že nikde, narazila jsem na velké množství velice kladných recenzí na Antonínovy sádlové rohlíky. Vyrazila jsem tedy napravit své mínění na toto pekařství a nadšením nad rohlíky jásám ještě dnes. Domů jsem je přinesla opravdu ještě teplé, křupavé a s domácím máslem a kakaem jsme snídaní doslova kochali. A možná, že zavzpomínáte na dětství stejně jako my... 

image.jpg

V létě si u Antonína můžete koupit točenou zmrzku. Malá vydá za velkou a kočárkovou nedostane jen tak někdo. :) A nezapomeňte na posýpku!

26/6 2014 - Musím tento post dopsat, nelze jinak. Od posledně se změnilo asi tolik, že v tomto pekařství nakupujeme několikrát týdně. Prostě už to mají "na háku", drobné nedostatky byly odstraněny.

Antonínovy rohlíky, Josefovy rohlíky, Antonínův chléb, ledový čaj... Jakmile zdoláte frontu, které se zde jen tak nevyhnete, můžete posedět před pekařstvím a třeba příjemně při kávičce a koláči posnídat.

Začínám mít na tomhle pekařství asi závislost... :)

Posted on April 13, 2014 .