restaurace V Pohodě, Konstantinovy Lázně

Penzion V Pohodě, Lázeňská 83, 349 52 Konstantinovy Lázně

Penzion V Pohodě, Lázeňská 83, 349 52 Konstantinovy Lázně

Zavítáte-li do Konstantinových Lázní, velice ráda bych Vám doporučila restauraci v Penzionu V Pohodě. Nejen díky chutnému a poctivému jídlu, tak čtete dál.

Hotový poklad jsem objevila v obsluze (nebo snad i majitelce?). Tahle úžasná ženská běhá po place tak, že to nestíháte ani pozorovat a stále při dobré náladě. Nicméně posléze zjistíte, že její přidanou hodnotou je něco, co se dnes ještě jen tak nevidí. Rozmluví Vám Coca-Colu s tím, že Vám osobně udělá domácí citronovou limonádu; když vývar, tak pocitivý, 15 hodin vyvařovaný; když maso, tak jedině od řezníka a dezerty peče místní paní, takže domácí! Takhle bych mohla pokračovat do nekonečna. Jo, a pánové, je to fakt kočka :)

Mimochodem my jsme ochutnali mrkvový dort a byť jsem jich měla za poslední leta nespočet a sama jej občas upeču, tenhle přebil vše dosud ochutnané. Bylo v něm tolik mrkve (o to méně těsta, jupí), že chutnal takřka jako “raw”, ale přesto velice příjemně dezertově.

A pak třeba pečené brambory. Ty bych si nikde neobjednala, ovšem po té chvále, co se na ně nesla u našeho stolu, jsem neodolala a ochutnala z vedlejšího talíře. Lahoda! A tak se Vám tu rovnou přiznám, že z dalšího talíře jsem otestovala smažený sýr (věc v našem jídelníčku naprosto zapovězená, vážně :). Výborný!

Určitě tedy při návštěvě Konstantinek zamiřte rovnou sem, ať máte jistotu a nezískáte naprosto odpudivý gurmánský zážitek jako například my v nedaleké restauraci U Krkovičky.

poctivý kachní vývar

poctivý kachní vývar

telecí ragú

telecí ragú

pražma. Ty bylinky byly exkluzivní!

pražma. Ty bylinky byly exkluzivní!

kachní prsa na portském víně

kachní prsa na portském víně

http://www.penzionvpohode.cz/

http://www.penzionvpohode.cz/

Posted on July 30, 2014 .